سفال های سقفی خورشیدی نامرئی(تکنولوژی جدید در ذخیره انرژی خوشیدی)

سفال های سقفی خورشیدی نامرئی

در عصر حاضر که هر روز تکنولوژی های جدید در زمینه های مختلف عرضه میشود باید منتظر محصولات و نوآوریهای جدید در صنعت ساختمان نیز باشیم.به تازگی شرکت سولاریستی و تسلا تکنولوژی و نوآوری جدیدی را در زمینه صنعت ساختمان عرضه کرده اند که با نام سفال های سقفی خورشیدی نامرئی معرفی شده است . سفال هایی برای ذخیره انرژی خورشیدی با نمایی زیبا. (فیبرا)

 شرکت تسلا و سولارسیتی از سفال های سقف خورشیدی نامرئی خود با طول عمر تقریبا نامحدود پرده برداری کردند.

ایلان ماسک ایده خود درباره “ازمایش خورشید و ذخیره انرژی یک مرحله ای” را با ترکیب سفال های سقفی مخفی (کاذب) با یک نسخه به روز شده از دیوار های انرژی ذخیره کننده انرژی را معرفی کرده که در زمینه ذخیره انرژی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. .

سفال های سقفی خورشیدی نامرئی

ایلان ماسک سقف خورشیدی و دیوار انرژی را در طول مراسم تسلا در استودیوی یونیورسال در LA ارائه کرد.

سفالهای خورشیدی اولین محصول مشترک تسلا و سولار سیتی است که به دنبال اعلام پیشنهاد ادغام دو شرکت در ماه آگوست پرده برداری می شود.

پنلها که از شیشه ساخته شده و در چهار سبک در دسترس هستند قرار است با سلول‌های هوشمندانه جاسازی شده میان یک نوار رنگی، روشی جذاب‌تری برای اضافه کردن تکنولوژی خورشیدی به خانه ها ارائه شود.

درضمن دیوار انرژی 2, به عنوان اولین کپی باتری خانگی , دو برابر انرژی و دو برابر نیرو دارد که برای یک خانه چهار خوابه در کل روز کافی است.

این سیستم در ترکیب با سقف خورشیدی ۱۰۰ درصد انرژی تجدیدپذیر برای خانه فراهم می کند.

گفته های ماسک برای نشان دادن قدرت محصول

 ماسک گفت” این محصول هرگز از بین نمی رود، از کوارتز ساخته شده و طول عمر تقریبا نامحدود دارد.”

برای این رویداد، تسلا پوشش سقف قدیمی مجموعه ای از خانه های خیابان دستون را کند و با یکی از چهار سبک سفال خورشیدی ظاهرا مشابه جایگزین کرد-شیشه ای بافت، شیشه شفاف، شیشه ای تاسکان، یا شیشه ای صاف.

ماسک گفت” باید پنل های خورشیدی را همانند ماشین های الکتریکی جذاب کنیم ،هدف ما این است که سقف های خورشیدی بهتر از سقف های معمولی به نظر برسند.”

ماسک ابتدا ادغام سولارسیتی را به عنوان گام اساسی در نقشه اصلی خود عنوان کرد، که شامل توسعه یک پنل خورشیدی منسجم و تولید باتری بر اساس دیوار انرژی بود.

تسلا در پستی در وبلاگ خود نوشت” با ادغام نیروها می توانیم موثرتر عمل کرده و محصولات خود را کاملاً یکی کنیم، در حالیکه برای مشتریان مجموعه خورشیدی و ذخیره یک مرحله ای ساده و زیبایی را فراهم می‌کنیم.”

برخی از سرمایه گذاران این ماشین سازی الکتریکی نگرانی خود را در مورد غصب قدرت بیان کردند، آنها می‌گویند این کمک مالی شرکتی است که ماسک به عنوان بزرگترین سهامدار منافع قطعی در آن دارد. 

 

 fibra

 

 

 

سفارش آنلاین